MEDITSIINIASUTUSTELE • ALBA DES

   

  Desinfektsiooni ja valgendusvahend. Kasutamiseks niiske re?iimiga ruumide desinfektsiooniks ja linasest, puuvillasest ning kunstkiust materjalide desinfitseerivaks valgendamiseks. Kasutuskontsentratsioon 100-300ml/10 liitri vee kohta. pH 12,5.


 • DESTOL

  Desinfitseeriv üldpuhastusvahed meditsiinilise instrumentaariumi desinfektsiooniks , keemiliseks sterilisatsiooniks. Vahendil on nii puhastavad kui ka desinfitseerivad omadused. On ette nähtud endoskoopide, termolabiilsete ja termostabiilsete materjalide, kirurgiliste instrumentide ja abivahendite desinfektsiooniks. Desinfektsioonile eelnev instrumentaariumi puhastus ei ole vajalik. Ph 9,0


 • DESTOL SP

   

  Instrumentaariumi ja endoskoopide puhastamiseks ja desinfektsiooniks. Sobib termostabiilsete ja termolabiilset instrumentide desinfitseerimiseks. Toimespekter; tuberkuloidsiidne, HIV, fungitsiidne ja hävitab efektiivselt spoore. Kasutuskontsentratsioon 500ml/10liitrit vett. Toimeaeg 15 minutit. pH 7,5.


 • FORBAK

  Desinfitseeriva toimega vedelseep. Kasutamiseks kõrgendatud kätehügieeni nõudvates tingimustes, toiduainetetööstus ettevõtted, raviasutused, lasteasutused.  Sisaldab nahka kaitsvaid ja pehmendavaid aineid. PH5,5.


 • FORTE DES

   

  Laia toimespektriga tugevatoimeline desinfitseeriv puhastusvahend meditsiiniasutuste kõrgendatud hügieeninõuetega ruumidele. Sobib kõikide niiskete pesu taluvate pindade puhastamiseks. Kasutuskontsentratsioon 100ml/10l vee kohta. pH 9,8.


 • FORTE DES PLUSS

   

  Tugevatoimeline desinfitseeriv üldpuhastusvahend kõrgendatud hügieeninõuetega ruumide desinfitseerivaks puhastamiseks. Puhastusvahend on laia toimespektriga k.a. TBC, Hepatit A ja B. Sobib kasutamiseks kõikidele niisket pesu taluvatele pindadele. Kasutuskontsentratsioon 75ml/10 liitri vee kohta. pH 8,5.


 • MANUSEPT

  Efektiivne desinfektsioonivahend käte ja kummikinnaste desinfitseerimiseks toiduainetetööstuses ja raviasutustes. Ravib väiksemaid marrastusi ja haavu.


 • MANUSEPT G

   

  Efektiivne geeljas käte desinfektsioonivahend kasutamiseks raviasutustes ja toiduainetetööstuse ettevõtetes. Sisaldab nahka kaitsvaid ja pehmendavaid aineid.


 • MOFIX KDS

  Hea rasva ja valke lagundavate omadustega desinfitseeriv nõudepesuvahend käsitsipesuks. Pesta nõud pesuvahendiga puhtaks ja asetada restile nõrguma viieks minutiks. Seejärel loputada puhta veega. Kasutuskontsentratsioon 50-100ml/10 l vee kohta. ph 7,5.


 • SILVA DES

   

  Laia toimespektriga tugevatoimeline desinfitseeriv puhastusvahend meditsiiniasutustes, lasteasutustes ja kauplustes. Sobib kõikide niiskete pesu taluvate pindade, seinad, põrandad, sanitaartehnilised seadmed, mööbliesemete puhastamiseks ja mikroobse saastega lauanõude desinfektsiooniks. Kasutuskontsentratsioon 100ml/10l vee kohta. pH 9,8.


 • SMELL DES

  Lõhnaeemaldava desinfitseeriva toimega leeliseline pesemisvahend 
  Kasutusvaldkond: seadmete, reservuaarjahutite, tööpindade, tootmisruumide seinte ja põrandate pesuks ja desinfektsiooniks käsitsi-, surve- ja masinpesul. Sobib kõikidele niisket pesu taluvatele pindadele suur köökides, saunades, du??iruumides jne. Eemaldab ebameeldiva lõhna. Lahustab efektiivselt taimseid ja loomseid rasvu ning ei lase pesulahuses lahustunud rasval ka madalatel temperatuuridel pesulahusest välja ladestuda. Smell Des peseb ja desinfitseerib üheaegselt. Eemaldab ebameeldiva lõhna.
  Töölahuse kontsentratsioon: 0,25-0,5% so. 25-50 ml 10L vee kohta.ph 10,5